درباره ما

داستان ویش ورک

داستان ویش ورک، داستان ویژه‌ای نیست. مانند اکثر داستان‌ها، شاید هم خیلی معمولی‌تر. و شاید هم خیلی بی‌اهمیت‌تر از آن که کسی بخواهد بخاطر سپارد. اما برای خود ما معنادار هست. اینکه برای یک آرمان و آرزو گرد هم آییم و شبانه روز برای آن تلاش کنیم. اما آن آرمان و آرزو چیست؟ قطعا هر امید و آرزویی سودای فردایی بهتر را دارد. ولی امیدها و آرزوها در یک چیز باهم تفاوت دارن. اون شاید خود ما هستیم. شاید به نقل از مولانا، “تو بخود آمده از فلسفه چون و چرایی” ، این ما هستیم که علت امید و آرزوییم، علت هستی، علت یک لبخند، علت غم، و نه بالعکس. ما در مسیری قدم گذاشته‌ایم که به سختی‌ها واقفیم، شاید در کوله‌بارمان چیزی جز آرزو و امید هم نداریم. شاید هم خامیم، شاید هم ناآگاه، شاید هم ساده، اما برای ما همین امید برای تغییر نه تنها کافیست بلکه زیاد نیز هست. تغییر برای روزهایی بهتر، برای روزهایی آبی تر، روزهایی با خورشید درخشان‌تر. تغییر برای خودمان، برای معنای زندگیمان. هیچ بهترینی از ابتدا بهترین نبوده و بهترین نخواهد ماند. اما شاید امیدها و آرزوها بهترین ماندند و جزئی از تاریخ شدند. زمانی که همه‌چیز را از ما گرفته‌اند، حتی نا‌امیدی را، با هم میخوانیم، “زنده باد امید“ .

تیم ویش ورک

 • امیرحسین شیرانی

  امیرحسین شیرانی

  هم بنیانگذار، مدیر اجرایی

  امیرحسین، فارغ‌التحصیل رشته‌ی برق از دانشگاه صنعتی شریف است. او پیش از ویش ورک، مدتی را به عنوان مدیر محصول در اسنپ مارکت فعالیت داشته است و همچنین در شرکت مهندسی موننکو، به عنوان مشاور مدیریت مشغول به کار بوده است.

 • محمدرضا مسلمی

  محمدرضا مسلمی

  هم بنیانگذار، مدیر فنی

  محمدرضا فارغ‌التحصیل مهندسی نرم‌افزار در مقطع کارشناسی از دانشگاه صنعتی شریف است و در حال حاضر، مشغول به تحصیل همان رشته را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه تهران است. از تجربیات کاری او می‌توان به دو استارتاپ عریضه و اپتایزر اشاره کرد.

 • کسری سادات اخوی

  کسری سادات اخوی

  مدیر بازاریابی

  کسری فارغ‌التحصیل رشته‌ی مدیریت صنعتی از دانشگاه تهران است و در حال حاضر به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می‌پردازد. او پیش از ویش ورک به عنوان مجری در مستند یک و دو و خبرنگار در وبسایت پردیس خودرو فعالیت داشته است .